مخزن بیضی

مخزن بیضی

با استفاده از مخزن پلی اتیلن یا همان مخزن پلاستیکی مشکل کمبود فشار و قطعی آب را برای همیشه حل کنید.  مخزن پلی اتیلن برای ذخیره آب و موادی که با پلی اتیلن سازگاری دارند تولید می شود. این مخازن در انواع تک لایه، دولایه و سه لایه وجود دارند که نوع سوم کاربرد بیشتری دارد؛ همچنین مخازن پلی اتیلن در اشکال مختلف متناسب با نیاز شما تولید می شوند که از انواع آن ها می توان به عمودی، افقی، زیر پله ای، مکعبی افقی، مکعبی عمودی، قیفی و غیره اشاره کرد. از حجم 500 لیتر الی 5000 لیتر / مناسب جهت نگهداری انواع مایعات در فضاهایی با محدودیت ارتفاع.


کارایی و رنگ لایه های مخزن پلی اتیلن:

  1. لایه بیرونی: این لایه به رنگ سفید است دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی نامناسب و ضربه است.
  2. لایه میانی: این لایه به رنگ تیره است و مانع از تابش نورخوشید و همچنین مانع از فاسد شدن مایع درون مخزن می شود.
  3. لایه داخلی: این لایه در رنگ های سفید، آبی، سبز و غیره تولید می شود( مواد رنگی استفاده شده کاملا بهداشتی هستند.) و مانع از تبادلات دمایی بین محیط اطراف و مایع درون مخزن می شود.

کاربرد مخازن پلی اتیلن بر اساس تعداد لایه:

  1. مخزن پلی اتیلن تک لایه: برای نگهداری سوخت، اسید و مایعات مشابه مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. مخزن پلی اتیلن دولایه: برای نگهداری آب در محیط های سرپوشیده مورد استفاد قرار می گیرد.
  3. مخزن پلی اتیلن سه لایه: برای نگهداری آب در محیط هایی است که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند این مخازن ضد جلبک و آنتی باکتریال هستند.

موارد استفاده مخزن پلی اتیلن بیضی

  • مخزن پلی اتیلن بیضی مناسب برای ذخیره و حمل آب، مواد لبنی، مایعات خوراکی، مایعات شیمیایی و مشتقات نفتی می باشد.
  • این مخازن از مواد پلی اتیلنی ساخته می شوند و جزء مخازن ارزان قیمت به حساب می آیند.
  • مخزن پلی اتیلن بیضی طول عمر و دوام بالایی نسبت به مخازن فلزی مشابه دارد؛ این مخازن با ارتفاع کم و طول زیادی که دارند برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند بسیار مناسب است.
  • مخزن بیضی در حجم های 500، 1000، 1500، 2000، 3000 و 5000لیتری به صورت تک لایه، سه لایه، چهار لایه ضد جلبک و باکتری تولید می شوند.

نظرتان را ارسال کنید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tehranpoli/domains/tehranmakhzan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/tehranpoli/domains/tehranmakhzan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420